A A A
Inspekcja Weterynaryjna
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
w Szczecinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Od 1 listopada nowy wzór świadectwa zdrowia zwierząt dla zwierząt domowychWytyczne GIW w sprawie diagnostyki zgnilca amerykańskiego i zgnilca europejskiego u pszczółDiagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24 hAktualne druki oświadczeń przedsiębiorcy i lekarza weterynarii w przypadku uboju z konieczności zwierzątUWAGA!! Zmiana adresu mailowegoASF - informacje dla hodowców trzody chlewnejRozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świńObowiązki hodowców zwierząt gospodarskich dotyczące stosowania antybiotykówWytyczne dotyczące postępowania w przypadku znalezienia padłego dzikaPobieranie próbek do badań w przypadku podejrzenia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI).Dobrowolny program zwalczania IBR/IPV oraz BVD-MD w stadach bydłaPRZESŁANIE I PAKOWANIE MATERIAŁU DO BADAŃ LABORATORYJNYCH W KIERUNKU ASF Informacja dla hodowców drobiu – w związku z zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków w PolsceRozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 5 lipca 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świńBadanie kleszczy w kierunku BORELIOZYRozporządzenie MRIRW w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptakówWytyczne Głównego Lekarza Weterynarii dla myśliwych dot. postępowania podczas polowań na ptactwo łowne.

Instrukcja korzystania

Do nawigacji po stronie Biuletynu Informacji Publicznej służy menu przedmiotowe po lewej stronie.
Jest ono podzielone na kategorie, które grupują informacje z poszczególnych działów tematycznych.
W celu ułatwienia odnalezienia informacji, w ramach kategorii utworzone zostały podkategorie.

Po wybraniu odpowiedniego działu lub hasła - Podkategorie rozijają się w menu po lewej - pod wybraną kategorią lub w liście punktowej w cześći głównej BIP.

Istnieje możliwość wydrukowania treści każdego artykułu. Odpowiednia ikonka znajduje się na końcu treści.

Dokumenty, specyfikacje oraz wnioski do wypełnienia mogą być zapisane w postaci standardowej plików lub pliku pdf. W celu ich odczytania na komputerze powinien być zainstalowany darmowy program Adobe Reader (do pobrania z: http://get.adobe.com/reader). Do odczytu pozostałych dokumentów można użyć darmowego oprogramowania OpenOffice Writer (do pobrania z: http://pl.openoffice.org/product.download.html)

Oprócz menu przedmiotowego na stronie głównej znajdują się następujące pozycje i przyciski:

  • "Mapa BIP" w górnym menu wyświetla drzewo wszystkich kategorii na stronie,
  • "Statystyki dostępu" pokazujące popularność elementów serwisu,
  • "Dziennik" zestawienie operacji i osób je wykonujących,
  • "Redaktorzy" Osoby umieszczające i odpowiedzialne za dane w BIP
 
 drukuj
100 lat Aadministracji Weterynaryjnej

Diagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24h