A A A
Inspekcja Weterynaryjna
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
w Szczecinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Zasady przyjmowania próbek po 16 grudnia 2022 r.Wytyczne Komisji Europejskiej dotyczące wdrażania systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności obejmujących dobre praktyki higieniczne i procedury oparte na zasadach HACCPVII Ogólnopolska Konferencja Farmaceutyczna Lekarzy Weterynarii, 10-12.06.2022rDane dla osób podróżujących z Ukrainy do innych krajów członkowskich UE ze zwierzętami pies/kot/fretka i nie posiadających kompletu dokumentówWytyczne w sprawie wspólnego logo dla podmiotów prowadzących wysyłkową sprzedaż detaliczną o kategorii dostępności OTCASF - Wdrażanie wymagań Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2021/605 "Materiały z kampanii #STOP ASFWsparcie finansowe dla rolników na bioasekurację przed ASFAnaliza grypa ptaków PIWet 14.05.2021Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021BREXIT- zasady od 1 stycznia 2021Poradniki dla rolników ws. rzeźni rolniczych i uboju na użytek własnyZasady pracy Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w związku z zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2Główny Inspektorat Sanitarny - zalecenia w odniesieniu do żywności w związku z pandemią COVID-19BREXIT - Broszury informacyjneOd 1 listopada nowy wzór świadectwa zdrowia zwierząt dla zwierząt domowychDiagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24 hAktualne druki oświadczeń przedsiębiorcy i lekarza weterynarii w przypadku uboju z konieczności zwierzątASF - informacje dla hodowców trzody chlewnejRozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świńObowiązki hodowców zwierząt gospodarskich dotyczące stosowania antybiotykówWytyczne dotyczące postępowania w przypadku znalezienia padłego dzikaPobieranie próbek do badań w przypadku podejrzenia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI).PRZESŁANIE I PAKOWANIE MATERIAŁU DO BADAŃ LABORATORYJNYCH W KIERUNKU ASFDobrowolny program zwalczania IBR/IPV oraz BVD-MD w stadach bydła Informacja dla hodowców drobiu – w związku z zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków w PolsceBadanie kleszczy w kierunku BORELIOZYRozporządzenie MRIRW w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptakówWytyczne Głównego Lekarza Weterynarii dla myśliwych dot. postępowania podczas polowań na ptactwo łowne.

Redaktorzy

  

  LP

  Imię

  Nazwisko

  Adres poczty elektronicznej

  Telefon

1

Karolina

Grabowska

kgrabowska@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 221

2

Agnieszka

Budzisz

abudzisz@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 252

3

Adriana

Centkowska

acentkowska@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 207

4

Agata

Drabik

adrabik@wiw.szczecin.pl

91 48 98 236

5

Karolina

Szczepanik

kszczepanik@wiw.szczecin.pl

91 48 98 251

6

Elżbieta

Grądzka

egradzka@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 211

7

Agata

Grądzka

agradzka@wiw.szczecin.pl

91 48 98 254

8

Jacek

Grzelak

jgrzelak@wiw.szczecin.pl

91 48 98 258

9

Maria

Hołody

mholody@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 221

10

Joanna

Jednoralska

jjednoralska@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 226

11

Magdalena

Juras

mjuras@wiw.szczecin.pl

91 48 98 236

12

Przemysław

Jurczyk

pjurczyk@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 210

13

Sylwia

Kaban-Umańska

sumanska@wiw.szczecin.pl

91 48 98 217

14

Beata

Kasiborska

bkasiborska@wiw.szczecin.pl

91 48 98 240

15

Agnieszka

Kluz

akluz@wiw.szczecin.pl

91 48 98 216

16

Katarzyna

Łapińska

klapinska@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 239

17

Anna

Mizgier

amizgier@wiw.szczecin.pl

91 48 98 208

18

Maciej

Prost

mprost@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 200

19

Aleksandra

Ptak

aptak@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 217

20

Jarosław

Sikora

jsikora@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 220

21

Paulina

Stapurewicz

pstapurewicz@wiw.szczecin.pl

91 48 98 206

22

Dorota

Szczepańska

dszczepanska@wiw.szczecin.pl

91 48 98 203

23

Bożena

Tołwińska

btolwinska@wiw.szczecin.pl 

91 48 98 237

 
 drukuj
100 lat Aadministracji Weterynaryjnej

Diagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24h

Zatrzymaj Afrykański Pomór Świń

NSP 2021