A A A
Inspekcja Weterynaryjna
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
w Szczecinie

Biuletyn Informacji Publicznej
2020/08/20 POWSZECHNY SPIS ROLNY [PSR 2020]Poradniki dla rolników ws. rzeźni rolniczych i uboju na użytek własnyRozszerzenie zakresu cennika badań laboratoryjnychZasady pracy Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w związku z zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2Główny Inspektorat Sanitarny - zalecenia w odniesieniu do żywności w związku z pandemią COVID-19Gniazdo 2019 - ćwiczenia symulacyjne ze zwalczania ASF u dzikówBREXIT - Broszury informacyjneOd 1 listopada nowy wzór świadectwa zdrowia zwierząt dla zwierząt domowychDiagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24 hAktualne druki oświadczeń przedsiębiorcy i lekarza weterynarii w przypadku uboju z konieczności zwierzątASF - informacje dla hodowców trzody chlewnejRozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świńObowiązki hodowców zwierząt gospodarskich dotyczące stosowania antybiotykówWytyczne dotyczące postępowania w przypadku znalezienia padłego dzikaPobieranie próbek do badań w przypadku podejrzenia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI).Dobrowolny program zwalczania IBR/IPV oraz BVD-MD w stadach bydłaPRZESŁANIE I PAKOWANIE MATERIAŁU DO BADAŃ LABORATORYJNYCH W KIERUNKU ASF Informacja dla hodowców drobiu – w związku z zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków w PolsceRozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 5 lipca 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świńBadanie kleszczy w kierunku BORELIOZYRozporządzenie MRIRW w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptakówWytyczne Głównego Lekarza Weterynarii dla myśliwych dot. postępowania podczas polowań na ptactwo łowne.
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Kontakt1868051490
2Aktualne1403081473
3Aktualności1315311258
4Ogłoszenia o pracy1130784202
5Zamówienia publiczne951912009
6Do 30 tys. euro644220
7ZHW Szczecin537301452
8Archiwum529632322
9Powiatowe Inspektoraty Weterynaryjne512021504
10Powyżej 30 tys. Euro379600
11Logowanie27985786
12Telefony22643491
13Archiwum148661691
14Cennik13872954
15Zlecenia na badania13784857
16Ochrona zwierząt128821145
17Jednostki podległe117680
18Organizacja jednostki, osoby funkcyjne i ich kompetencje11240784
19Bezpieczeństwo żywności92760
20Działalność8830782
21Zespół finansowo-księgowy8540703
22Zachodniopomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii8314740
23Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt82560
24Pracownie7837853
25Dokumenty Pracowni Diagnostyki Włośnicy7764602
26Bezpieczeństwo żywności72801124
27Załączniki do Księgi Zarządzania Pracowni Diagnostyki Włośnicy7219253
28Status prawny7208814
29Dokumenty Pracowni Diagnostyki Włośnicy71831
30Pasze, utylizacja69890
31Transport zwierząt i traces67570
32Przedmiot działalności i kompetencje6529744
33Pracownia Mikrobiologii Środków Spożywczych6325606
34Instrukcja korzystania6272776
35Wymogi wzajemnej zgodności (CC)62720
36Rejestr przewoźników, środków transportu (powyżej 8h)6177828
37Bezpieczeństwo żywności6139630
38Pracownia Serologii6075594
39Wyniki kontroli5978823
40Struktura własnościowa jednostki, majątek5970850
41Wystąpienia i oceny wykonywane przez organy zewnętrzne5709821
42Zakres akredytacji5627739
43Rejestry, ewidencje, archiwa oraz sposoby i zasady udostępniania danych w nich zawartych5605744
44Pracownia Analityki Chemicznej5546512
45Pracownia Higieny Pasz5507602
46Redaktorzy5390837
47Pracownia Patologii5333529
48Farmacja52420
49Mapa BIP4996812
50Dziennik4885810
 drukuj
100 lat Aadministracji Weterynaryjnej

Diagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24h