A A A
Inspekcja Weterynaryjna
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
w Szczecinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Kontakt1633011487
2Aktualne1304091469
3Aktualności1048461247
4Ogłoszenia o pracy991994086
5Zamówienia publiczne827481906
6Archiwum509672319
7Powiatowe Inspektoraty Weterynaryjne505511483
8ZHW Szczecin473911254
9Do 30 tys. euro466000
10Logowanie27036777
11Powyżej 30 tys. Euro261020
12Telefony19386486
13Archiwum142741690
14Załączniki do zleceń na badania13948959
15Zlecenia na badania12101824
16Cennik11712915
17Ochrona zwierząt102861142
18Organizacja jednostki, osoby funkcyjne i ich kompetencje10190784
19Jednostki podległe93610
20Działalność7821779
21Bezpieczeństwo żywności76600
22Dokumenty Pracowni Diagnostyki Włośnicy7424595
23Pracownie7218848
24Dokumenty Pracowni Diagnostyki Włośnicy69861
25Załączniki do Księgi Zarządzania Pracowni Diagnostyki Włośnicy6926250
26Zachodniopomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii6911699
27Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt67940
28Status prawny6738811
29Zespół finansowo-księgowy6201701
30Bezpieczeństwo żywności60181119
31Przedmiot działalności i kompetencje5990744
32Instrukcja korzystania5701775
33Pasze, utylizacja56820
34Rejestr przewoźników, środków transportu (powyżej 8h)5535823
35Wyniki kontroli5504819
36Struktura własnościowa jednostki, majątek5341844
37Bezpieczeństwo żywności5251627
38Rejestry, ewidencje, archiwa oraz sposoby i zasady udostępniania danych w nich zawartych5210744
39Pracownia Mikrobiologii Środków Spożywczych5210599
40Wystąpienia i oceny wykonywane przez organy zewnętrzne5199806
41Transport zwierząt i traces50930
42Zakres akredytacji5024732
43Wymogi wzajemnej zgodności (CC)49380
44Pracownia Serologii4848578
45Redaktorzy4699819
46Pracownia Analityki Chemicznej4581501
47Pracownia Higieny Pasz4451594
48Dziennik4419810
49Pracownia Patologii4413522
50Rejestr podmiotów prowadzących obrót detaliczny produktami leczniczymi weterynaryjnymi wydawanymi bez przepisu lekarza weterynarii4378612
 drukuj
100 lat Aadministracji Weterynaryjnej

Diagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24h