A A A
Inspekcja Weterynaryjna
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
w Szczecinie

Biuletyn Informacji Publicznej
Gniazdo 2019 - ćwiczenia symulacyjne ze zwalczania ASF u dzikówBREXIT - Broszury informacyjneOd 1 listopada nowy wzór świadectwa zdrowia zwierząt dla zwierząt domowychWytyczne GIW w sprawie diagnostyki zgnilca amerykańskiego i zgnilca europejskiego u pszczółDiagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24 hAktualne druki oświadczeń przedsiębiorcy i lekarza weterynarii w przypadku uboju z konieczności zwierzątUWAGA!! Zmiana adresu mailowegoASF - informacje dla hodowców trzody chlewnejRozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świńObowiązki hodowców zwierząt gospodarskich dotyczące stosowania antybiotykówWytyczne dotyczące postępowania w przypadku znalezienia padłego dzikaPobieranie próbek do badań w przypadku podejrzenia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI).Dobrowolny program zwalczania IBR/IPV oraz BVD-MD w stadach bydłaPRZESŁANIE I PAKOWANIE MATERIAŁU DO BADAŃ LABORATORYJNYCH W KIERUNKU ASF Informacja dla hodowców drobiu – w związku z zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków w PolsceRozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 5 lipca 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świńBadanie kleszczy w kierunku BORELIOZYRozporządzenie MRIRW w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptakówWytyczne Głównego Lekarza Weterynarii dla myśliwych dot. postępowania podczas polowań na ptactwo łowne.
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Kontakt1759711487
2Aktualne1353161469
3Aktualności1175721250
4Ogłoszenia o pracy1065544150
5Zamówienia publiczne889431968
6Do 30 tys. euro570540
7Archiwum524152319
8Powiatowe Inspektoraty Weterynaryjne508881491
9ZHW Szczecin507481396
10Powyżej 30 tys. Euro311440
11Logowanie27471778
12Telefony21225489
13Archiwum145551690
14Zlecenia na badania12969840
15Cennik12732931
16Ochrona zwierząt115611143
17Organizacja jednostki, osoby funkcyjne i ich kompetencje10782784
18Jednostki podległe106150
19Bezpieczeństwo żywności85540
20Działalność8331779
21Zachodniopomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii7681708
22Dokumenty Pracowni Diagnostyki Włośnicy7597598
23Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt75680
24Pracownie7543850
25Zespół finansowo-księgowy7230702
26Dokumenty Pracowni Diagnostyki Włośnicy70691
27Załączniki do Księgi Zarządzania Pracowni Diagnostyki Włośnicy7040251
28Status prawny6969811
29Bezpieczeństwo żywności66591119
30Pasze, utylizacja63820
31Przedmiot działalności i kompetencje6252744
32Instrukcja korzystania5992775
33Rejestr przewoźników, środków transportu (powyżej 8h)5901825
34Transport zwierząt i traces58150
35Pracownia Mikrobiologii Środków Spożywczych5805601
36Wyniki kontroli5758819
37Bezpieczeństwo żywności5725628
38Struktura własnościowa jednostki, majątek5651845
39Wymogi wzajemnej zgodności (CC)56000
40Pracownia Serologii5488584
41Wystąpienia i oceny wykonywane przez organy zewnętrzne5465815
42Rejestry, ewidencje, archiwa oraz sposoby i zasady udostępniania danych w nich zawartych5401744
43Zakres akredytacji5351736
44Pracownia Analityki Chemicznej5150503
45Redaktorzy5079824
46Pracownia Higieny Pasz5049597
47Pracownia Patologii4883525
48Farmacja48240
49Mapa BIP4718809
50Dziennik4647810
 drukuj
100 lat Aadministracji Weterynaryjnej

Diagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24h