A A A
Inspekcja Weterynaryjna
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
w Szczecinie

Biuletyn Informacji Publicznej
BREXIT - Broszury informacyjneOd 1 listopada nowy wzór świadectwa zdrowia zwierząt dla zwierząt domowychWytyczne GIW w sprawie diagnostyki zgnilca amerykańskiego i zgnilca europejskiego u pszczółDiagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24 hAktualne druki oświadczeń przedsiębiorcy i lekarza weterynarii w przypadku uboju z konieczności zwierzątUWAGA!! Zmiana adresu mailowegoASF - informacje dla hodowców trzody chlewnejRozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świńObowiązki hodowców zwierząt gospodarskich dotyczące stosowania antybiotykówWytyczne dotyczące postępowania w przypadku znalezienia padłego dzikaPobieranie próbek do badań w przypadku podejrzenia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI).Dobrowolny program zwalczania IBR/IPV oraz BVD-MD w stadach bydłaPRZESŁANIE I PAKOWANIE MATERIAŁU DO BADAŃ LABORATORYJNYCH W KIERUNKU ASF Informacja dla hodowców drobiu – w związku z zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków w PolsceRozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 5 lipca 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świńBadanie kleszczy w kierunku BORELIOZYRozporządzenie MRIRW w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptakówWytyczne Głównego Lekarza Weterynarii dla myśliwych dot. postępowania podczas polowań na ptactwo łowne.
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Kontakt1698351487
2Aktualne1332651469
3Aktualności1117341249
4Ogłoszenia o pracy1032524134
5Zamówienia publiczne871101961
6Do 30 tys. euro521560
7Archiwum517632319
8Powiatowe Inspektoraty Weterynaryjne507341487
9ZHW Szczecin492441321
10Powyżej 30 tys. Euro288310
11Logowanie27220778
12Telefony20234488
13Archiwum144141690
14Załączniki do zleceń na badania14376969
15Zlecenia na badania12625836
16Cennik12257927
17Ochrona zwierząt109531142
18Organizacja jednostki, osoby funkcyjne i ich kompetencje10409784
19Jednostki podległe99570
20Bezpieczeństwo żywności81400
21Działalność8048779
22Dokumenty Pracowni Diagnostyki Włośnicy7500597
23Pracownie7399849
24Zachodniopomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii7257704
25Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt71770
26Dokumenty Pracowni Diagnostyki Włośnicy70191
27Załączniki do Księgi Zarządzania Pracowni Diagnostyki Włośnicy6976250
28Status prawny6851811
29Zespół finansowo-księgowy6660701
30Bezpieczeństwo żywności63641119
31Przedmiot działalności i kompetencje6108744
32Pasze, utylizacja60450
33Instrukcja korzystania5859775
34Rejestr przewoźników, środków transportu (powyżej 8h)5722823
35Wyniki kontroli5628819
36Pracownia Mikrobiologii Środków Spożywczych5524600
37Bezpieczeństwo żywności5463627
38Struktura własnościowa jednostki, majątek5458845
39Transport zwierząt i traces54570
40Wystąpienia i oceny wykonywane przez organy zewnętrzne5346811
41Rejestry, ewidencje, archiwa oraz sposoby i zasady udostępniania danych w nich zawartych5305744
42Wymogi wzajemnej zgodności (CC)52800
43Pracownia Serologii5240582
44Zakres akredytacji5221734
45Redaktorzy4913822
46Pracownia Analityki Chemicznej4887501
47Pracownia Higieny Pasz4820596
48Pracownia Patologii4664524
49Mapa BIP4606809
50Farmacja45750
 drukuj
100 lat Aadministracji Weterynaryjnej

Diagnostyka boreliozy i kleszczowego zapalenia mózgu nawet do 24h